Informacje ogólne

Wolontariat DOZ Maratonu Łódź to wsparcie zarówno dla organizatorów maratonu, jak i dla sportowców biorących udział w zawodach.

Wolontariat w swojej definicji to bezpłatna, świadoma i dobrowolna pomoc innym. W takim też duchu budujemy nasz wolontariat. Jest to oferta dla wszystkich ludzi dobrej woli, pasjonatów, którzy chcą wesprzeć tę jedyną w swoim rodzaju imprezę sportową – DOZ Maraton Łódź, największy charytatywny bieg w Polsce.

Nasza oferta udziału w wolontariacie DOZ Maratonu Łódź jest skierowana zarówno do osób pełnoletnich – studentów, osób pracujących, emerytów - jak i młodzieży niepełnoletniej. Chociaż działalność wolontariacka z założenia jest bezpłatna, przyłączając się do nas możesz uzyskać naprawdę wiele korzyści.

Udział w wolontariacie DOZ Maratonu Łódź to okazja do zdobycia nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń. Poznasz nowych ludzi i wspaniałych sportowców z całego świata. Wolontariat DOZ Maratonu Łódź to w końcu okazja do wzięcia udziału w przygotowaniach i przebiegu wielkiej, prestiżowej imprezy sportowej. Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

 

Rejestracja jest już otwarta!

Pamiętaj, by po rejestracji danych, zalogować się na konto, wejść w zakładkę WYDARZENIA, wybrać DOZ Maraton Łódź 2018 i wypełnić ankietę dotycząca twojej dyspozycji oraz preferowanych zadań. 

 

Wydarzenie na FB
Czekamy właśnie na Ciebie!

Dbam o Zdrowie - Maraton Łódzki