Zmiany w organizacji ruchu

Dzięki współpracy z Waze oraz Yanoskiem w łatwy sposób trafisz do Biura zawodów, a także na rekomendowane parkingi. Pobierz aplikację i znajdź trasę przejazdu uwzględniającą zmiany w organizacji ruchu w dniu biegu. Jedź z nami bezpiecznie do celu!


Kolejny już rok mamy przyjemność uczestniczyć w programie Waze Global Events Partners. Dzięki współpracy z Waze Polska szybciej dotrzecie do celu oraz znajdziecie rekomendowany parking podczas DOZ Maratonu Łódź. Zachęcamy Was więc do pobrania nawigacji Waze. Dzięki tej aplikacji można na bieżąco śledzić sytuację drogową w mieście oraz znaleźć trasę przejazdu uwzględniającą zmiany w organizacji ruchu w dniu biegu. 

Pobierz aplikację

 

Parking:

 

 

 

Śledź zmiany w organizacji ruchu NA ŻYWO na interaktywnej mapie:

 

 

 

 


 

 

Łatwiej będziecie mogli do nas trafić również dzięki aplikacji Yanosik. Jeżeli zastanawiacie się, jak najszybciej trafić do Biura Zawodów bez stania w korkach i gdzie będziecie mogli zostawić swoje auta - mamy dla Was rozwiązanie. Wpisz w wyszukiwarkę adresu "DOZ Maraton Łódź" a lokalizacja biura oraz parking znajdą się same. :) Zapraszamy do pobrania aplikacji Yanosik!

 

 

 

Pobierz aplikację

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dbam o Zdrowie - Maraton Łódzki