DOZ Drużyna

 

Weź udział w bezpłatnych przygotowaniach do DOZ Maratonu, które będą odbywać się w Łodzi!  Zorganizowane zajęcia DOZ Drużyny odbywają się w każdą środę i niedzielę (począwszy od 10 grudnia 2018). 

DOZ Drużyna to nieformalna grupa treningowa, której celem jest zrealizowanie programu przygotowawczego do DOZ Maratonu Łódź. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy – początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną.

Łódź
Miejsce zbiórki - wejście na Stadion MIejski obok Atlas Areny 
Środa - godzina 18:30
Niedziela - godzina 10:00 

Trenerzy:
Grupa Zaawansowana - Mariusz Kotelnicki
Grupa Średnio-zaawansowana - Ewa Ochmańska
Grupa Początkująca - niebawem zostanie ogłoszony

O Trenerach:

Mariusz Kotelnicki
Trener PZLA pracujący w swojej karierze dla takich klubów jak AZS Łódź, KU AZS Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje z zawodnikami sekcji lekkoatletyki AkademiaBiegacza.pl S. L. SALOS-Wodna Łódź, która od trzech lat osiąga znaczące sukcesy w zawodach lekkaletycznych, przełajowych, ulicznych i triathlonowych. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w Salezjańskim Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Księdza Bosko w Łodzi. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się prowadząc również treningi BiegamBoLubię www.biegambolubie.com.pl oraz SBRT www.sklepbiegacza.pl Na swoim koncie trenerskim ma m. in. takie sukcesy jak: Wicemistrzostwo Europy w biegach przełajowych, Mistrzostwo Polski Juniorów w Biegu Ulicznym na 5 km - Ursynów 2013, brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2017, Wicemistrzostwo Polski w Wieloboju Lekkoatletycznym – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego – Słubice 2012, Drużynowe Mistrzostwo Polski w Lekkoatletyce – Akademickie Mistrzostwa Polski, Warszawa 2010. Mariusz prowadzi również szkolenie sportowe dla wielokrotnych medalistów Igrzysk Olimpijskich amatorów/branżowych. Od dwóch lat ze swoim zespołem z ogromnym powodzeniem próbuje swoich sił w zawodach ultra.
Mariusz z zamiłowania jest podróżnikiem górskim – na swoim koncie ma wiele zimowych i letnich wypraw w góry Azji i Europy dlatego chętnie też wspiera przygotowania motoryczne m.in. himalaistów.

Ewa Ochmańska

Trener lekkiej atletyki, nauczyciel wychowania fizycznego, absolwentka AWF w Poznaniu, wieloletnia biegaczka, uczestniczka kilku maratonów na świecie ( m. in. Nowy Jork, Amsterdam, Rzym, Wiedeń, Budapeszt).
Prowadziła treningi przygotowujące do:
- DOZ Maraton Łódź w sezonie 2015/ 2016 i 2017
- Biegu Ulicą Piotrkowską ROSSMANN RUN w sezonie 2014, 2015, 2016
Stworzyła własną drużynę biegową, której jest trenerem - EVErRUN

 

Dbam o Zdrowie - Maraton Łódzki