Wojciech Łuszczykiewicz nowym Dyrektorem Artystycznym DOZ Maratonu Łódź

06.12.2017

DOZ Maraton Łódź niezmiennie będzie promowany jako „Najgłośniejszy Maraton w Polsce”. Podobnie jak w ubiegłym roku wzdłuż trasy powstanie aż 26 punktami kibicowania z muzyką na żywo. W tym roku funkcję Dyrektora Artystycznego imprezy objął Wojciech Łuszczykiewicz.

W 2017 roku rolę Dyrektora Artystycznego maratonu sprawował Piotr Rogucki. W kolejnej odsłonie wydarzenia o muzyczną oprawę zadba również łodzianin – Wojciech Łuszczykiewicz. Nowy dyrektor artystyczny jest liderem zespołu Video, znany a takich utworów jak „Środa czwartek” czy „Idę na plażę”. Jest autorem tekstów piosenek m.in. dla zespołu Video, ale także dla De Mono, Mafii, Anny Wyszkoni. Od lutego 2017 roku jest jurorem w programie „Idol”.

- Trudno nie przyklasnąć idei łączącej sport, muzykę oraz działania charytatywne - to mariaż idealny. Organizujemy Najgłośniejszy Maraton w Polsce, zatem kluczem będzie takie dobranie muzycznych zespołów, które skutecznie zachęci Łodzian do spotkania się na trasie biegu i spędzenia w tych miejscach dłuższego czasu. Postaramy się wraz z organizatorami DOZ Maratonu stworzyć w Łodzi imprezę z niepowtarzalną atmosferą, o której będzie się mówić z niekłamaną dumą – mówi Wojciech Łuszczykiewicz.

To Wojciech Łuszczykiewicz wybierze zespoły, które 15 kwietnia 2018 zagrają przy trasie DOZ Maratonu Łódź. Niebawem ogłoszony zostanie nabór dla chętnych kapel i muzyków, które będę mogły zaprezentować się w jednym z 26 punktów muzycznych.

 

Dbam o Zdrowie - Maraton Łódzki